Zapraszamy

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w uroczej, cichej wiosce o nazwie Pilchowice na Dolnym Śląsku, niedaleko Jeleniej Góry.

Na pograniczu Pogórza Izerskiego i Gór Kaczawskich w Sudetach, w dolinie rzeki Bóbr, nad największym w rejonie akwenem wodnym jakim jest Jezioro Pilchowickie (240ha).

W okolicy urozmaicone trasy piesze i rowerowe. Spokojna okolica ,blisko lasy dla grzybiarzy i stawy dla wędkarzy.

Wioskę otacza Park Krajobrazowy Doliny Bobru, co pozwala odetchnąć w otoczeniu piękna natury. Spacer szlakami lub spływ kajakiem po rzece Bóbr to tylko niektóre z atrakcji.

Jedno jest pewne czasu nie wystarczy, żeby wszystko zobaczyć i wszystko przeżyć .

 

Agroturystyka „NATURA“ położona z dala od drogi głównej, wśród łąk, pól, co pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku. Wielki ogród sprawia, że każdy znajdzie w nim spokojny kąt dla siebie.

Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko lub grilla. W razie nie pogody drewniana chata z otwartym paleniskiem do biesiadowania. Dla waszych pociech duży plac zabaw (zjeżdżalnia, piaskownica, trampolina, huśtawki itd.) Główną atrakcją jest nasze mini zoo - przyjazne kucyki, śmieszne kózki a największym powodzeniem cieszą się nasze alpaki BOLEK i LOLEK. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientom umożliwiamy przyjazd do nas ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, aby mogły tak jak wy cieszyć się wypoczynkiem. Osoby nie tolerujące zwierząt z różnych przyczyn, prosimy o rozważne podejście do rezerwacji.

Dla zmotoryzowanych parking przed domem.

Naszym gościom zapewniamy 100 procentowy wypoczynek na łonie natury, spokój z dala od zgiełków i hałasu, świeże górskie powietrze i wiele atrakcji.

Możliwość zorganizowania spływu kajakowego lub pontonowego po rzece Bóbr, wypożyczenia rowerów elektrycznych. Dla poszukujących mocnych wrażeń Paintball.

 

Zapraszamy gości z polski i za granicy (mówimy po niemiecku)

Przyjedź to przekonasz się sam!